نرده راه پله نرده ای است که طراحی میشود تا دست برای پایدار سازی در هنگام بالا و پایین آمدن از پلکان ها به منظور پیشگیری از سقوط افراد و اشیاء به خصوص کودکان و افراد میانسال نصب میشود.  قیمت نرده  پله به عوامل مختلفی بستگی دارد. متریال، فرم ساخت ، طرح و مدل  نرده پله شاخص ترین عواملی هستند که میتوانند در قیمت نرده راه پله تاثیر گذار باشند.

 

نرده پله را با متریال های مختلفی همانند چوب، فرفورژه، استیل، بتون و پروفیلی تولید میکنند. تنوع در هر کدام از این مدل نرده پله به حدی است که شما با هر متریالی که انتخاب کنید میتوانید یک نرده پله مناسب با نما و دکوراسیون داخلی ویلا و ساختمان خود داشته باشید. مجموعه حفاظ سازه بزرگترین تولید کننده تخصصی  نرده پله فلزی در ایران است . استفاده از متریال با کیفیت و طراحی های زیبا و چشم نواز به همراه خط تولید پیشرفته با رنگ کوره ای سبب شده تا محصولات این مجموعه همچون نگینی در خاورمیانه بدرخشد. منصفانه بودن قیمت نرده پله هم یکی دیگر از عواملی است که خریداران این مجموعه را برای خرید نرده پله انتخاب میکنند.

نرده پله فلزی مدرن

نرده پله فلزی فرفورژه مدرن

انواع نرده پله فلزی 

نرده راه پله فلزی به صورت کلی با توجه به متریال فولاد به چند دسته اصلی تقسیم میشود. نرده پله های فلزی عبارتند از :

نرده پله فلزی فرفورژه

نرده پله فلزی لیزری

نرده پله فلزی پروفیلی

نرده پله فلزی آلومینیوم

در ادامه ما با توجه به متریال، طرح و مدل نرده راه پله فلزی قیمت نرده پله را بررسی خواهیم کرد تا شما خریدی ایمن و مناسب با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

قیمت نرده پله فلزی فرفورژه 

نرده پله فلزی فرفورژه به دو بخش تقسیم میشود، نرده پله فلزی مستقیم و نرده دوبلکس  فلزی پیچ انواع نرده پله فرفورژه هستند. در نرده پله فرفورژه صاف قیمت به صورت کیلو گرم مشخص میشود. معمولا قیمت نرده پله ساده حدود 85 هزار تومان است.  قیمت نرده پله فلزی دوبلکس که خم دار است با توجه به طرح و زاویه خم محاسبه میشود. پله دو طرف نرده، پله چسبیده به دیوار همگی در قیمت نرده پله پیچ فرفورژه تاثیر گذار است. معمولا به جهت صراحت در معامله انواع نرده راه پله به صورت متر مربع با متر طول و درج حدودی وزن معامله میشود.

قیمت متر طول بستگی به مدل، طرح و میزان فرفورژه دارد. چنانچه از تیرک فرفورژه تک و جفت استفاده کنید قیمت هر متر نرده پله دوبلکس حدود 2 ملیون تومان خواهد بود. در صورتی که طرح نرده پله ویلایی شما از گلنرده باشد رقمی معادل 3/5 ملیون خواهد بود. شاید ارزانترین نرده پله را بتوان نرده پله فرفورژه تیرک دار دانست که بیش از 100 مدل تنوع دارد. ویلا های دوبلکس با طراحی ساده، برج ها و ساختمان های کم تردد و نرده پله حیاط ها بهترین گزینه برای استفاده از این مدل نرده راه پله است.

قیمت نرده پله فلزی طرح چوب

نرده پله طرح چوب از فلزی ساخته میشود و در زمان رنگ آمیزی با استفاده از رنگ مایع و تبحر استاد کاران یک رنگ که شبیه به چوب های برش خورده است نصب میشود. به هر میزان که سطح کار و نرده شما پهنای بیشتری داشته باشد نتیجه نهایی آن بیشتر خواهد شد. دلیل استقبال بالا از این مدل نرده پله کلاسیک بودن نمای ویلا و کلبه های چوبی است. قیمت این مدل نرده پله طرح چوب حدود 3 تا 3/5 ملیون بستگی به نوع و مدل نرده پله است. در این طرح سطوح کمتر از 2 سانت صرفا رنگ قهوه ای طور طرح چوب دارند . البته در مواردی هم از رنگ های سفید برای نرده پله چوبی استفاده میشود.

قیمت نرده پله فلزی لیزری

یکی از به روز ترین انواع نرده پله در ایران نرده پله لیزری است. این مدل نرده پله فلزی که از ورق های 1 تا 2 میل بنا به درخواست و نیاز خریدار طراحی و تولید میشود در تمام سبک ها قابل اجرا است. این سبک نرده پله برای ساختمان خانه های ویلایی مدرن بهترین گزینه محسوب میشود. در طراحی این مدل نرده پله فلزی معمولا از اجرا و قطعات موجود در طبیعت استفاده میشود. ستاره، ماه و اشکال مختلف هندسی معمولا پای ثابت این گونه طراحی محسوب میشوند. استفاده از اشکال مختلفی همانند ساقه و برگ درختان و گل ها نیز در این مدل ها رواج دارد.

 ارزانترین نرده پله 

برخی از سازندگان ساختمان ها و باغ ویلا ها تمایل دارند تا از ارزانترین نرده پله استفاده کنند. برخی از افراد برای دسترسی به طبقه دو خانه باغ و دسترسی به پشت بام ویلا نرده پله ارزان قیمت استفاده کنند. ارزان بودن نرده پله دلیل بر بی کیفیت و یا بنجل بودن نرده پله نیست. میتوان از انواع قطعات سبک استاندارد و زیبا استفاده کنند تا تمام قیمت نرده پله ارزان باشد. در نرده پله فلزی فرفورژه میتوان با استفاده از تیرک های تک و جفت نرده پله مناسب و زیبا در اختیار داشته باشید.

قیمت هر متر نرده راه پله

قیمت نرده پله طرح چوب

سایر محصولات حفاظ سازه : چهار چوب فلزی 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست