نرده پله علاوه بر ایجاد امنیت و تکیه گاه میتواند نقش بسیار زیادی در زیبایی ساختمان شما داشته باشد. انتخاب و نصب حفاظ نرده راه پله از این رو اهمیت بسیار زیادی دارد. شما میتوانید متناسب با نمای داخلی ساختمان خود نرده راه پله مدرن، لوکس یا کلاسیک انتخاب نموده و با بهترین شرایط آن را نصب نمایید. مجموعه حفاظ سازه به صورت تخصصی تولید نرده راه پله را در طرح ها و سبک های مختلف انجام میدهد. برای اطلاع از لیست قیمت نرده پله میتوانید با شماره تلفن 56586556-021 و شماره تلفن همراه 09124403540 تماس گرفته و علاوه بر دریافت قیمت نرده راه پله از کارشناسی رایگان نیز استفاده کنید.

انواع نرده پله

نرده پله با توجه به نمای خارجی یا دیزاین داخلی ساختمان انتخاب میشود. انواع مختلفی از نرده پله با توجه به همین شرایط در مجموعه حفاظ سازه طراحی و تولید شده است که بیشتر این طرح ها مدرن و لوکس هستند. علاوه بر نما و دکوراسیون سلیقه افراد نیز در انتخاب نرده پله تاثیر بسیار زیادی دارد. به جهت پوشش سلیقه افراد و نوع دیزاین و دکوراسیون ساختمان مجموعه حفاظ سازه بخش طراحی را از سال 1398 راه اندازی کرده است که انواع نرده پله را با توجه به نمای و دکوراسیون ساختمان طراحی میکنند. اولین و بزرگترین چالش در خرید نرده راه پله آشنایی با انواع نرده پله است . 

نرده پله گرد

نرده پله پیچ

نرده پله دوبلکس 

نرده پله ساده 

پله گرد 

اگر بخواهیم تعریفی کلی از پله داشته باشیم به نوعی تکیه گاه برای پای افراد گفته میشود تا بتوانند به سهولت از یک قسمت به قسمتی دیگر حرکت کنند. اگر پله و نرده پله دارای طراحی مناسبی نباشند نگرانی و نا امنی ایجاد میکند. از پله گرد در مراکز تجاری و اداری و ساختمان های ویلایی بزرگ و اعیانی استفاده میشود. طرح و شکل نرده پله گرد بسیار با شکوه و جذاب است. همین جذابیت است که بسیاری از طراحان و مهندسان در تلاش برای استفاده از نرده پله گرد در ساختمان ها ی با مساحت کم هستند. به هر میزان که فضای پله گرد بزرگ و بیشتر باشد دکوراسیون داخلی شما زیبا و جذاب تر میشود. در ساختمان های ویلایی کوچک و دو طبقه استفاده از پله پیچ و پله دوبلکس توصیه میشود. در برخی از موارد نیاز است که در همین ساختمان ها نیز از پله گرد استفاده شود .در بازدید و کارشناسی از محل پروژه  مهندسین که به محاسبات مهندسی تسلط دارند همراه افراد کار آزموده و خبره صراحی اولیه پله گرد به همراه نرده پله گرد را انجام میدهند. اجرا و ساخت پله گرد فلزی برای ساختمان های کوچک از حساسیت بالاتری برخوردار است. 

پله گرد پیچ 

به پله هایی که به صورت گرد با یک یا چند دسترسی طراحی و اجرا میشوند پله پیچ گفته مبیشود. در این فرم از پله دیگر نیاز به یک محور اصلی احساس نمیشود و میتوانید با هر زاویه ای به سمت طبقات بالا حذکت کنید. طبعا طراحی و ساخت پله پیچ به مراتب از سایر پله ها بیسار است و میطلبد که کارشناسی و دقت بیشتری در محاسبات اولیه انجام شود. مجموعه حفاظ سازه به عنوان یکی از تولید کنندگان تخصصی انواع پله گردو پله پیچ و متعلقات همراه همانند نرده پله در ایران است. کارشناسی و اندازه گیری در محل پروژه توسط تبیم مهندسی انجام گرفته و بعد از مراحل کارشناسی ، طراحی، ساخت و نصب به صورت کامل انجام میشود. 

پله دوبلکس 

تاثیر پله و نرده پله در نمای داخلی ساختمان ها سبب شده تا در ساختمان های ویلایی دو طبقه فرمی از پله با نام تجاری پله دوبلکس مطرح شود. تاثیر پله دوبلکس به حدی است که به مجرب ورود به داخل ویلا ناخودآگاه چشم به سمت نرده پله دوبلکس جذب میشود. نور پردازی و استفاده از رنگ های ترکیبی مات سبب شده تا این جذابیت چند برابر شود. به هر حال علاوه بر استفاده از کادر خبره همراهی افراد کار آزموده که سالها است انواع نرده پله دوبلکس را طراحی و اجرا کرده اند را میطلبد. مجموعه حفاظ سازه بیش از یک دهه است که در آموزش و انتقال ساخت و طراحی نرده پله کوشا بوده و اجرای بیش از 100 مورد نرده پله دوبلکی ، پیچ و گرد در سر تا سر ایران و اجرای چندین نرده پله در کشور های خایج فارس و اروپایی بوده است. 

به صورت نرده پله را میتوان با استفاده از متریال متنوع به همراه سبک های مدرن، لوکس و کلاسیک تولید کرد. ساخت نرده پله دوبلکس سفارشی برای تمام ساختماتمان ها با هر میزان بودجه و طرحی توصیه میشود. نرده پچله سفارشی یک چالش محسوب نمیشود چرا که شما از یک سازه کامنلا مهندسی با طرح مورد نظر و دلخواه استفاده میکنید. 

زیبا ترین و خاص ترین نرده پله همین نرده پله فرفورژه است. طرح و مدل این نوع از نرده لوکس و بسیار زیبا است. تنوع بالای طرح های نرده فرفورژه یکی از مزایای این نوع از محصولات است. نرده راه پله فرفورژه به سه بخش تقسیم میشود. نرده راه پله تیرکی، نرده راه پله فرفورژه کادری، نرده راه پله فرفورژه ترکیبی.

نرده های فرفورژه که دارای یک کلاف و کادر پروفیلی هستند و با استفاده از تیرک های 75 و 90 سانتی به صورت عمودی جدا شده اند، فرم اصلی این نوع از نرده است. ساختمان های با نمای مدرن و یا برج ها که از نرده پله استفاده کمتری میکنند عمده خریدار این محصولات هستند. 

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست