نرده پله علاوه بر ایجاد امنیت و تکیه گاه میتواند نقش بسیار زیادی در زیبایی ساختمان شما داشته باشد. انتخاب و نصب حفاظ نرده راه پله از این رو اهمیت بسیار زیادی دارد. شما میتوانید متناسب با نمای داخلی ساختمان خود نرده راه پله مدرن، لوکس یا کلاسیک انتخاب نموده و با بهترین شرایط آن را نصب نمایید. مجموعه حفاظ سازه به صورت تخصصی تولید نرده راه پله را در طرح ها و سبک های مختلف انجام میدهد. برای اطلاع از لیست قیمت نرده پله میتوانید با شماره تلفن 56586556-021 و شماره تلفن همراه 09124403540 تماس گرفته و علاوه بر دریافت قیمت نرده راه پله از کارشناسی رایگان نیز استفاده کنید.

نرده پله مدرن

نرده پله فلزی مدرن

انواع نرده پله

نرده پله با توجه به نمای خارجی یا دیزاین داخلی ساختمان انتخاب میشود. انواع مختلفی از نرده پله دوبلکس با توجه به همین شرایط در مجموعه حفاظ سازه طراحی و تولید شده است که بیشتر این طرح ها مدرن و لوکس هستند. علاوه بر نما و دکوراسیون سلیقه افراد نیز در انتخاب نرده پله تاثیر بسیار زیادی دارد. به جهت پوشش سلیقه افراد و نوع دیزاین و دکوراسیون ساختمان مجموعه حفاظ سازه بخش طراحی را از سال 1398 راه اندازی کرده است که انواع نرده پله را با توجه به نمای و دکوراسیون ساختمان طراحی میکنند. اولین و بزرگترین چالش در خرید نرده راه پله آشنایی با انواع نرده پله است . 

نرده پله لوکس با ستون طلایی فرفورژه

نرده پله لوکس ویلایی خاص منحصر به فرد

نرده پله راست و دوبلکس

نرده پله سفارشی رنگ مشکی طلایی

نرده پله زیبا

نرده پله فرفورژه خاص

نرده دوبلکس نقش بسیار مهمی در خانه های ویلایی، لاکچری و اعیانی دوبلکس دارد.به همین دلیل است که انتخاب پله دوبلکس و نرده پله دوبلکس میتواند در زیبایی ساختمان اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. 

ماندگاری نرده پله اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال نرده پله استیل در برهه ای از زمان بسیار پر طرف دار بود و گزینه اول برای نرده پله در بیشتر ساختمان ها محسوب میشود، ولی به علت مشکلاتی همانند باز اتصالات، خم شدن و شکستن نرده به دلیل ضخامت کم نرده پله استیل این مدل با توجه به قیمت مناسب از دور خارج شده و امروز کمتر از 1% از ساختمان ها ز نرده پله استیل استفاده میکنند.ک 

نرده پله گرد

نرده پله پیچ

نرده پله دوبلکس 

نرده پله ساده 

نزده پله دوبلکس فرفورژه

نرده پله مدرن فرفورژه

نرده پله

پله لیزری یکی از زیبا ترین نرده پله های موجود در بازار است . امکان طراحی و ساخت هر نوع طرح با متریال با کیفیت و برش بسیار عالی سبب شده تا بسیاری از افراد از این مدل نرده پله در داخل یا خارج ساختمان استفاده کنند. رنگ آمیزی این نرده پله به دلیل مسطح بودن آن بسیار راحت و با کیفیت بالا انجام میشود. هزینه تامین و نگهداری از این مدل نرده پله تقریبا صفر است.

نرده پله فرفورژه

تصویر نرده راه پله فرفورژه

نرده راه پله فرفورژه

نرده پله حیاط فلزی

نرده پله

نرده پله لوکس مدرن

نرده پله فرفورژه

نرده راه پله مدرن

نرده پله گرد 

اگر بخواهیم تعریفی کلی از پله داشته باشیم به نوعی تکیه گاه برای پای افراد گفته میشود تا بتوانند به سهولت از یک قسمت به قسمتی دیگر حرکت کنند. اگر پله و نرده پله دارای طراحی مناسبی نباشند نگرانی و نا امنی ایجاد میکند. از پله گرد در مراکز تجاری و اداری و ساختمان های ویلایی بزرگ و اعیانی استفاده میشود. طرح و شکل نرده پله گرد بسیار با شکوه و جذاب است. همین جذابیت است که بسیاری از طراحان و مهندسان در تلاش برای استفاده از نرده پله گرد در ساختمان ها ی با مساحت کم هستند. به هر میزان که فضای پله گرد بزرگ و بیشتر باشد دکوراسیون داخلی شما زیبا و جذاب تر میشود. در ساختمان های ویلایی کوچک و دو طبقه استفاده از پله پیچ و پله دوبلکس توصیه میشود. در برخی از موارد نیاز است که در همین ساختمان ها نیز از پله گرد استفاده شود .در بازدید و کارشناسی از محل پروژه  مهندسین که به محاسبات مهندسی تسلط دارند همراه افراد کار آزموده و خبره صراحی اولیه پله گرد به همراه نرده پله گرد را انجام می‌دهند. اجرا و ساخت پله گرد فلزی برای ساختمان های کوچک از حساسیت بالاتری برخوردار است. 

نرده پله طلایی فرفورژه

نرده پله گرد پیچ 

به پله هایی که به صورت گرد با یک یا چند دسترسی طراحی و اجرا میشوند پله پیچ گفته می‌شود. در این فرم از پله دیگر نیاز به یک محور اصلی احساس نمیشود و میتوانید با هر زاویه ای به سمت طبقات بالا حرکت کنید. طبعا طراحی و ساخت پله پیچ به مراتب از سایر پله ها بیشتر است و می‌طلبد که کارشناسی و دقت بیشتری در محاسبات اولیه انجام شود. مجموعه حفاظ سازه به عنوان یکی از تولید کنندگان تخصصی انواع پله گردو پله پیچ و متعلقات همراه همانند نرده پله در ایران است. کارشناسی و اندازه گیری در محل پروژه توسط تبیم مهندسی انجام گرفته و بعد از مراحل کارشناسی ، طراحی، ساخت و نصب به صورت کامل انجام میشود. قیمت حفاظ شاخ گوزنی 

نرده پله دوبلکس 

تاثیر پله و نرده پله در نمای داخلی ساختمان ها سبب شده تا در ساختمان های ویلایی دو طبقه فرمی از پله با نام تجاری پله دوبلکس مطرح شود. تاثیر پله دوبلکس به حدی است که به مجرب ورود به داخل ویلا ناخودآگاه چشم به سمت نرده پله دوبلکس جذب میشود. نور پردازی و استفاده از رنگ های ترکیبی مات سبب شده تا این جذابیت چند برابر شود. به هر حال علاوه بر استفاده از کادر خبره همراهی افراد کار آزموده که سالها است انواع نرده پله دوبلکس را طراحی و اجرا کرده اند را می‌طلبد. مجموعه حفاظ سازه بیش از یک دهه است که در آموزش و انتقال ساخت و طراحی نرده پله کوشا بوده و اجرای بیش از 100 مورد نرده پله دوبلکس ، پیچ و گرد در سر تا سر ایران و اجرای چندین نرده پله در کشور های خلیج فارس و اروپایی بوده است. 

به صورت نرده پله را میتوان با استفاده از متریال متنوع به همراه سبک های مدرن، لوکس و کلاسیک تولید کرد. ساخت نرده پله دوبلکس سفارشی تقریبا در تمام پروژه ها کاربردی بوده و میتواند به عنوان یک حفاظ راه پله نصب شود، انتخاب نرده پله سفارشی به هیچ وجه یک چالش محسوب نمیشود، چرا که در ساخت نرده پله از محاسبات مهندسی در کنار دو دهه تجربه استفاده میشود.

زیبا ترین و خاص ترین نرده پله همین نرده پله فرفورژه است. طرح و مدل این نوع از نرده لوکس و بسیار زیبا است. تنوع بالای طرح های نرده فرفورژه یکی از مزایای این نوع از محصولات است. نرده راه پله فرفورژه به سه بخش تقسیم میشود. نرده راه پله تیرکی، نرده راه پله فرفورژه کادری، نرده راه پله فرفورژه ترکیبی.

نرده های فرفورژه که دارای یک کلاف و کادر پروفیلی هستند و با استفاده از تیرک های 75 و 90 سانتی به صورت عمودی جدا شده اند، فرم اصلی این نوع از نرده است. ساختمان های با نمای مدرن و یا برج ها که از نرده پله استفاده کمتری میکنند عمده خریدار این محصولات هستند. 

خانه دوبلکس چیست؟

به ساختمان های دو طبقه ای که توسط راه پله به صورت مستقیم یا گرد و مارپیچ متصل میشوند ساختمان دوبلکس گفته میشود. این مدل ساختمان ها بیشتر در مناطق خوش آب و هوا ، برای دسترسی و دید به کوه و دریا طراحی و ساخته میشوند. پله در ساختمان های دوبلکس کوچک در کنار دیوار و در ساختمان های ویلای بزرگ در وسط ساختمان قرار دارد. به صورت کلی نرده پله دوبلکس در معرض دید مستقیم افراد قرار دارد و میتواند تاثیر بسیار زیادی در زیباتر شدن ساختمان شما داشته باشد. نحوه اجرا شامل ارتفاع نرده، چشمه های داخل المان، رنگ و ایمنی میبایست به بهترین شکل ممکن توسط تیم نصب نرده پله دوبلکس رعایت شود. 

پله های دوبلکس جدید

همان طور که در بالا نیز اشاره شد تنوع پله های دوبلکس جدید بیار زیاد است. انتخاب پله دوبلکس جدید میتواند محیط داخل ساختمان شما را بیش تر از آن چه که هست نشان دهد.  متریال در میان پله های دوبلکس جدید نقش تاثیر گذاری دارد. شرکت های تولید کننده نرده پله تلاش میکنند با توجه زمینه فعالیت خود انواع پله های دوبلکس جدید را طراحی و روانه بازار کنند.  

به این مطلب امتیاز دهید

17 دیدگاه. ترک جدید

 • سلام
  نرده پله دوبلکس برای یک ساختمان ویلایی در کرج که حدود ۲۵ متر طول دارد، ابتدای پله دو طرف است ولی بعد از حدود ۵ متر یک سمت به دیوار متصل می‌ شود، قیمت هر متر نرده دوبلکس فرفورژه طرح شکوفه چند است ، بفرمایید که اگر قیمت کیلویی محاسبه می‌شود ، وزن هر متر نرده چند کیلو گرم است و اگر قیمت نرده پله به صورت متر طول است ، قیمت مر متر مربع نرده پله چند است .
  هزینه ارسال و نصب به چه صورت محاسبه می‌شود؟

   
  پاسخ
  • سلام جناب آقای منفرد عزیز
   ابتدای راه پله شما ظاهرا گرد و پیچ است که بعد از پاگرد اول به دیوار متصل شده و ادامه پیدا می کند. باید عرض کنم که بخشی از پله گرد شما که به دیوار متصل شده باید یک نرده دستگیره مانند داشته باشد که افراد در هنگام تردد از آن استفاده کنند، بنابر این نرده پله سمت دیوار قطع نمیشود و یک دستگیره بنا بر سلیقه شما و نمای دکوراسیون ویلا بستگی دارد. پیشنهاد میکنم که از کارشناسی رایگان ما جهت مشاوره و انتخاب نرده پله مناسب با نمای داخلی ویلا استفاده کنید و تمام مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایید.
   قیمت هر متر نرده پله بستگی به طرح و مدلی دارد که شما انتخاب میکنید. در نرده پله پروفیلی و ساده قیمت به صورت کیلو گرم از 80 تا 150 متغیر است . در نرده پله فرفورژه هم با توجه به میزان آلومینیوم و چدنی که استفاده میکنید قیمت مشخص میشود. قیمت نرده راه پله حدودا 3 تا 6 ملیون تومان است.
   هزینه حمل و نقل و ارسال 10 % از قیمت کل فاکتور را شامل میشود که این رقم در متراژهای بالا تعدیل میشود. ارسال نرده راه پله با نصاب است ، بدین معنی که نرده پله با نصاب همزمان ارسال میشند که نصاب بتواند از تمام تجهیزات مانند جرثقیل و .. استفاده کند.

    
   پاسخ
 • سلام
  تصویر نرده پله گرد و دوبلکس سوم را از داخل سایت پسندیدم ، بفرمایید که قیمت نرده پله دوبلکس مدرن که در عکس نرده راه پله هست را چگونه محاسبه میکنید .
  ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

   
  پاسخ
  • سلام قیمت نرده پله مدرن را که انتخاب کرده اید در حالت مستقیم متری 2/800/000 تومان است . رنگ نرده پله در صورتی که رنگ ها به غیر از سفید و مشکی یا دو رنگ پتینه کاری باشد با توجه به نمونه ای که توافق خواهد شد قیمت نرده پله را اعلام میکنند.
   به دلیل تاکید شما بر نحوه مشخص شدن قیمت نرده راه پله دوبلکس مدرن که انتخاب کرده اید. میتوانید تقاضای کارشناسی رایگان نمایید تا کارشناسان مجموعه در اولین فرصت خدمت شما رسیده و بعد از اندازه گیری و بررسی شرایط خم و پیچ پله قیمت نهایی را به صورت متر طول به شما اعلام نمایند تا شما بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.
   چنانچه هر سوالی در مورد نرده پله دوبلکس، رنگ و قیمت نرده دوبلکس دارید میتوانید با شماره تلفن های 09124403540 و 09121351284 تماس بگیرید.

    
   پاسخ
 • سلام
  مهندس من یک پله دوبلکس دارم که به صورت پیچ نرفته ، از کنار دیوار مستقیم بالا رفته با یک پا کرد دو باره به سمت بالا رفته با

   
  پاسخ
  • سلام
   نرده پله دوبلکس شما از مدل نرده پله کنار دیوار است که به صورت مستقیم با یک پله رفت و یک پله برگشت شما را به طبقه دوم هدایت میکند. این مدل نرده پله از قدیم رواج داشته و به فضای کمی برای اجرا نیاز دارد. سمت دیوار نیاز به یک دستگیره برای سهولت در تردد افراد نیاز دارد. در سمت پرتگاه که معمولا مشرف به سالن است میتوانید از نرده پله فرفورژه پر کار یا مدرن استفاده کنید. نمای دکوراسیون داخلی شما تاثیر زیادی در انتخاب نرده پله دارد. البته به نظر سوالتان نیمه کاره مانده است؟
   به هر حال برای نماید مدرن از ورق های لیزری ، فرفورژه گلنرده و نرده پله تیرکی فرفورژه میتوانید استفاده کنید. اگر نما و دکوراسیون داخلی شما سلطنتی باشد از نرده پله فرفورژه سلطنتی یا سفارشی انتخاب کنید. به دلیل این که هیچ گونه اطلاعاتی در مورد بودجه و شرایط ساختمان نداده اید مشاوران مجموعه حفاظ سازه آماده پاسخ گویی و ارائه اطلاعات به شما عزیزان هستند.

    
   پاسخ
 • Maghidetaghvi@gmail.com
  ژانویه 27, 2024 9:50 ق.ظ

  سلام
  مهندس جان من یک نرده دوبلکس دارم که از کنار دیوار پله دوبلکس بالا رفته با یک پاگرد مجدد پله دوبلکس ‌‌‌ویلا بالا میرود، قسمت پایین پله یک فضای مناسب خالی میماند اگر بخواه نرده دوبلکس ویلایی مدرن لیزری با ورق بزنم میتوانم زیر پله را استفاده کنم ، نظر شما چیست و قیمت نرده پله لیزری با نرده پله دوبلکس چگونه محاسبه میشود .
  ممنون میشوم راهنمایی کنید و یک گزینه مناسب معرفی کنید . ضمنا میتوانم قبل از اجرا عکس تمام شده پله را نشان دهید .
  مجید تقوی

   
  پاسخ
  • نرده دوبلکس شما نرده پله ویلایی مستقیم است. اگر اشتباه نکرده باشم پله شما با یک شیب مستقیم بالا رفته و سپس بعد از چرخش با پاگرد مجدد به سمت بالا و طبقه دوم میرود. در پاگرد زیرین فضایی خواهد ماند که به آن زیر پله نیز میتوان گفت. برای استفاده از این مکان میتوانید نرده پله سراسری با ورق فولادی ساخت که زیر پله بستگی به عرض پله میتوان از آن به عنوان یک کتابخانه، انباری و …. استفاده کرد.
   البته پیشنهاد ما در این گونه موارد بازدید و مشاوره است که به صورت رایگان در سراسر کشور انجام میگیرد. به هر حال کارشناس سالهای سال است در این زمینه کار کرده و با تجربه خود میتواند بهترین راه حل را صرفا به عنوان پیشنهاد ارایه دهد. البته که مشاوران ما تحصیلات مهندسی مرتبط را هم دارند. برای شما بهترین ها را آرزو مندیم

    
   پاسخ
 • سلام مهندس در مورد نرده پله دوبلکس حقیقتا تمایل داریم از این مدل نرده فرفورژه زیبا استفاده کنیم. دو تا از پروژه ها ی نرده پله دوبلکس در مازندران را که در محدوده ما بودند را دیدم یکی پروژه نرده پله دوبلکس نوشهر مهندس قاسمی بود که بسیار عالی و زیبا بود ولی ساختمان ویلای ایشون بسیار با ساختمان ما متفاوت است ، مورد دوم نرده پیچ در محمود آباد بود که مهندس کلانی ساخته بود و طرحی بسیار زیبا بود ولی نرده پله مدرن بود، همین سبک نرده راه پله محمود آباد خوبه ولی با فرفورژه و گلنرده باشه که فرم زیبایی فرفورژه مشخص بشه.
  نرده راه پله فرفورژه نوشهر را میشود در ابعاد کوچک تر تولید کرد تا هم به لحاظ قیمت نرده فرفورژه مقرون به صرفه باشد و هم زیبایی خودش رو داشته باشد. ما برای اردیبهست 1403 نیاز به نرده پله داریم ، یعنی ساختمان ما در این مقطع به نرده پله میرسه ممنون میشم یه راهنمایی جامع کنید تا چطور بتوانیم نرده پله مناسب داشته باشیم.

   
  پاسخ
 • مجید طاهری
  فوریه 14, 2024 4:54 ب.ظ

  سلام
  قیمت نرده پله ها را چطور میتوان در سایت دید ،
  مدل را انتخاب کردیم ، قیمت نرده فرفورژه و پله گرد را چگونه محاسبه میکنید ، چون نیازه که ما قیمت تمام شده را داشته باشیم تا شرمنده شما نشویم

   
  پاسخ
  • قیمت نرده پله با توجه به متراژ و طرح متفاوت است. میتوان لیست قیمت حدود برای هر متر مربع را در سایت قرار داد ولی بهترین شیوه برای دریافت قیمت نرده پله امکان بازدید و مشاوره است که قیمت نرده پله را با توجه به شرایط محل نصب و امکاناتی که شما نیاز دارید محاسبه میکنند و شما قیمت نهایی را میتوانید به صورت کامل با هزینه نصب و حمل به صورت رسمی و فاکتور داشته باشید.
   بخش دوم سوال را هم در همین ابتدا شرح دادیم ، بهترین شرایط برای دریافت قیمت نرده پله بازدید و اعلام قیمت با توجه به شرایط محل پروژه است. در پایان هم برای شما ارزوی سرافرازی دارم و امیدوارم که خریدی ایمن و مفید داشته باشید.

    
   پاسخ
 • سلام
  نرده پله فرفورژه دوبلکس را میتونی به صورت تک رنگ با همین زیبایی درست کرد ، ما یک نرده پله ویلایی نیاز داریم برای سه طبقه و یک نرده پله مستقیم که دو طبقه را به هم متصل میکند نیاز داریم ، کل رنگ دکوراسیون پله و نرده پله با سایر قطعات میخواهیم مشکی باشد ، کد ۲۰۰۴ را میتوان به صورت تک رنگ مشکی و یا قهوه ای سوخته اجرا کرد .
  اگر این امکان وجود دارد لطفاً مدل نرده پله را به همراه تصویر نرده پله دوبلکس را برای بنده ارسال کنید ، انشالله بتوانیم با شما همکاری خوبی داشته باشیم
  محمد والی

   
  پاسخ
  • سلام
   جناب مهندس والی بزرگوار ، معمولا نقاشی و رنگ نرده پله دوبلکس تاثیر بسیار زیادی در زیبایی نرده راه پله دارد. انتخاب رنگ متضاد با پله، انتخاب رنگ همسان با نرده پله و یا رنگ های سایه دار که به پتینه کاری معروف هستند نرده پله دوبلکس را زیبا میکنند.
   در مورد زیبایی و انتخاب رنگ همسان با دکوراسیون میتواند ساختمان شما را بسیار زیبا کند، حتما این سوال به ذهنتان خطور میکند که چطور؟
   در این موارد که رنگ ها مشکی هستند میتوانید از رنگ های مشکی مات استفاده کنید، رنگ های مشکی مات بسیار زیبا و چشم نواز هستند، چنانچه مرحله رنگ آمیزی دیوار ها و دیزاین داخلی ساختمان به اتمام رسیده است، اجازه بدهید تا کارشناسان رنگ نرده نرده پله از داخل ساختمان و محل پله ها یازدید داشته باشند تا بتوانند بهترین پیشنهاد را به شما ارائه کنند. مجموعه حفاظ سازه با علم به این که هزینه ساخت یک ساختمان ویلایی بسیار زیاد است، بعد از اتمام مشاوره و جمع بندی یک نمونه از نرده پلهرا با توجه به ابعاد به رنگ مورد تولید و نصب میکنند که خریدار بتواند زمینه ای از پایان کار را داشته باشد. چنانچه در طراحی و ساخت اولیه مشکلی پیش آمد کلیه موارد رفع شده و مجدد نصب میشود این کار تا انتخاب نهایی ادامه پیدا میکند.
   با تجربه ای که شخصا به عنوان مدیر مجموعه حفاظ سازه دارم استفاده از رگه های سفید مات، نقره ای مات یا سایه ای از رنگ های تابلو و … میتواند جلوه نمای داخلی به خصوص نرده پله را دو چندان کند. به هر حال انتخاب نهایی به عهده شما است و ما فقط به عنوان مشاور تلاش خواهیم کرد بهترین نرده پله دوبلکس را برای شما طراحی، تولید و نصب کنیم .
   آرزوی موفقیت برای شما از خداوند متعال با بهترین ها را دارم . ناصر صادقی

    
   پاسخ
 • سلام
  برای متل قو یک نرده پله پیچ‌ به طول ۲۰ متر نیاز دارم ، اولا باید کارشناس اندازه دقیق را باید بگیرد ، دوم بفرمایید هزینه بازرسی ،ارسال و نصب نرده پله پیچ چقدر است

   
  پاسخ
 • مرتضی طاهر
  آوریل 22, 2024 3:20 ب.ظ

  سلام
  نرده پله مستقیم برای یک برج که ۱۸ طبقه دارد و هر سمت حدود ۱۸ پله با احتساب ۲۵ سانت دارد ، قیمت نرده پله برای ما اولویت اول را دارد و شکل و ظاهر نرده پله هم اهمیت دارد .
  قیمت نرده پله با این شرایط چند است ، نمونه عکس های نرده پله فرفورژه یا نرده پله لیزری را برای بنده ارسال کنید

   
  پاسخ
 • سلام
  مهندس صادقی، بدینوسیله از زحمات حضرت عالی و گروه سازنده و نصاب های نرده پله زاهدان تقدیر و تشکر میکنم. انشالله در کارهای بعد حتما بابت ساخت درب ،نرده پاه و نرده بالکن و تراس مزاحم شما خواهم شد.

   
  پاسخ
 • محمد نوری نوشهر
  می 6, 2024 1:52 ب.ظ

  سلام
  مهندس نرده پله دوبلکس فرفورژه ای نیاز داریم که در غین زیبایی یک مشکل اساسی را نداشته باشد ، همسر و دخترانمان هنگام بالا رفتن یا پایین آمدن از پله دوبلکس دچار مشکل میشوند ، دامن یا چادر انها به نرده پله گیر میکند ، رنگ نرده مشکی مات باشد و ترجیحا فرم کلی سلطنتی باشد ،

   
  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست