نرده پله علاوه بر ایجاد امنیت و تکیه گاه میتواند نقش بسیار زیادی در زیبایی ساختمان شما داشته باشد. انتخاب و نصب حفاظ نرده راه پله از این رو اهمیت بسیار زیادی دارد. شما میتوانید متناسب با نمای داخلی ساختمان خود نرده راه پله مدرن، لوکس یا کلاسیک انتخاب نموده و با بهترین شرایط آن را نصب نمایید. مجموعه حفاظ سازه به صورت تخصصی تولید نرده راه پله را در طرح ها و سبک های مختلف انجام میدهد. برای اطلاع از لیست قیمت نرده پله میتوانید با شماره تلفن 56586556-021 و شماره تلفن همراه 09124403540 تماس گرفته و علاوه بر دریافت قیمت نرده راه پله از کارشناسی رایگان نیز استفاده کنید.

انواع نرده پله

نرده پله با توجه به نمای خارجی یا دیزاین داخلی ساختمان انتخاب میشود. انواع مختلفی از نرده پله با توجه به همین شرایط در مجموعه حفاظ سازه طراحی و تولید شده است که بیشتر این طرح ها مدرن و لوکس هستند. علاوه بر نما و دکوراسیون سلیقه افراد نیز در انتخاب نرده پله تاثیر بسیار زیادی دارد. به جهت پوشش سلیقه افراد و نوع دیزاین و دکوراسیون ساختمان مجموعه حفاظ سازه بخش طراحی را از سال 1398 راه اندازی کرده است که انواع نرده پله را با توجه به نمای و دکوراسیون ساختمان طراحی میکنند. اولین و بزرگترین چالش در خرید نرده راه پله آشنایی با انواع نرده پله است . 

نرده پله فرفورژه 

نرده پله لیزری 

نرده پله پروفیلی 

نرده پله ترکیبی

نرده پله فرفورژه

زیبا ترین و خاص ترین نرده پله همین نرده پله فرفورژه است. طرح و مدل این نوع از نرده لوکس و بسیار زیبا است. تنوع بالای طرح های نرده فرفورژه یکی از مزایای این نوع از محصولات است. نرده راه پله فرفورژه به سه بخش تقسیم میشود. نرده راه پله تیرکی، نرده راه پله فرفورژه کادری، نرده راه پله فرفورژه ترکیبی.

نرده های فرفورژه که دارای یک کلاف و کادر پروفیلی هستند و با استفاده از تیرک های 75 و 90 سانتی به صورت عمودی جدا شده اند، فرم اصلی این نوع از نرده است. ساختمان های با نمای مدرن و یا برج ها که از نرده پله استفاده کمتری میکنند عمده خریدار این محصولات هستند. 

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست