نکات مهم درباره انتخاب حفاظ شاخ گوزنی به عنوان حفاظ روی دیوار و قیمت حفاظ شاخ گوزنی – راهنمای خرید حفاظ روی دیوار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل متعددی بستگی دارد: نوع حفاظ شاخ گوزنی , تراکم , ارتفاع , ضخامت میلگرد و…..  و این امر در بسیاری موارد باعث سردرگمی خریداران در انتخاب حفاظ مناسب می شود. ما در تیم حفاظ سازه به عنوان قدیمی ترین و بزرگترین تولید کننده انواع مصنوعات فلزی نظیر انواع درب پارکینگ , حفاظ پنجره , حفاظ روی دیوار حفاظ ویلا و …. با تکیه بر تجربه و دانش فنی , در این مقاله تمامی عوامل موثر بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی را یک به یک بررسی کرده و در پایان با یک نتیجه گیری کامل و جامع شما را برای انتخاب بهترین حفاظ شاخ گوزنی از لحاظ امنیت و قیمت یاری خواهیم رساند.

همچنین در این مقاله انواع روشهای کلاهبرداری تولیدکنندگان سودجو را به شما معرفی خواهیم کرد که بواسطه این روش ها قیمت حفاظ شاخ گوزنی را کاهش می دهند! ولی به چه قیمتی؟ : از بین رفتن ساختار امنیتی حفاظ و کاهش ماندگاری حفاظ در طول زمان که در نهایت به زیان خریدار خواهد بود.

اگر شما شناخت کافی از این نوع حفاظ روی دیوار ندارید لطفا این مقاله را مطالعه کنید: حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی لواسان تجریش

قیمت حفاظ شاخ گوزنی لواسان تجریش

عوامل تاثیر گذار بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

عوامل زیادی بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی موثر است ولی مهمترین عوامل را میتوان اینگونه نام برد:

 • مدل حفاظ شاخ گوزنی
 • ضخامت میلگرد مورد استفاده برای ساخت حفاظ
 • ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی
 • تراکم شاخ گوزنی (تعداد ردیف های حفاظ شاخ گوزنی)
 • نوع جوشکاری
 • نوع رنگ کاری و کیفیت برند رنگ مورد استفاده

در ادامه ما به بررسی تک به تک این موارد می پردازیم:

1-قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی :بر اساس مدل حفاظ

شاخ گوزنی مدل های متنوعی دارد. 

1-حفاظ مدل شاخ گوزنی 2-حفاظ مدل بوته ای  3-حفاظ مدل نیزار  4-حفاظ مدل لیلیوم  

بطور خلاصه شما اگر میخواهید با قیمت پایین تر ,حفاظ ایمن و مطمئنی خریداری کنید میتوانید از مدل های بوته ای و شاخ گوزنی استفاده کنید. قطعا این دو مدل امنیت شما را بطور کامل تامین خواهند کرد. ولی مدل های نیزار و لیلیوم تلفیقی از امنیت و زیبایی حداکثری هستند. به جرات میتوان گفت حفاظ لیلیوم امن ترین حفاظی است که تاکنون ساخته شده است. ولی در مقایسه به نسبت حفاظ های بوته ای و شاخ گوزنی از قیمت بالاتری برخوردار است.

در ادامه هر کدام از این 4 نوع حفاظ را بطور جداگانه برسی میکنیم:

 • قیمت حفاظ شاخ گوزنی: دربین مدلهای ذکر شده ,حفاظ شاخ گوزنی پایین ترین قیمت را در بین سایر مدلها دارد و این به دلیل ساختار آن است که از قطعات کوچک نوک تیز با تعداد بالا یعنی 100 تا 130 قطه نوک تیز شده تشکیل شده است که معمولا برای حفاظ باغ ها و منازل مسکونی و ویلا که متراژ بالایی دارند از این نوع حفاظ استفاده میشود. همچنین برای ساختمان هایی که به دنبال صرفه جویی هستند این حفاظ بسیار مناسب است.
 • قیمت حفاظ بوته ای : به لحاظ ساختاری و شکل , شباهت بسیار زیادی به حفاظ شاخ گوزنی دارد و فقط دارای یک ردیف بیشتر در عرض است. حفاظ بوته ای را میتوان زیرمجموعه شلوغ تر و عریض تر حفاظ شاخ گوزنی دانست. از لحاظ قیمت نیز دومین مدل حفاظ ارزان محسوب میشود. قیمت حفاظ بوته ای حدودا 10 تا 20 درصد نسبت به قیمت حفاظ شاخ گوزنی بالاتر است.
 • قیمت حفاظ نیزار : از لحاظ شکل ظاهری و ساختار, حفاظ نیزار با دو مدل قبلی کاملا تفاوت دارد. مدل نیزار به دلیل شکل ویژه آن علاوه بر امنیت,دارای زیبایی خاصی است که به حفظ نمای ظاهری ساختمان هم کمک میکند. قیمت آن نسبت به حفاظ شاخ گوزنی , حدود 50درصد بالاتر است
 • قیمت حفاظ لیلیوم: حفاظ لیلیوم را میتوان لوکس ترین مدل حفاظ از نظر قیمت حفاظ شاخ گوزنی دانست. حفاظ لیلیوم به شکل گُل طراحی شده با غنچه های بُرنده و نوک تیز در ساقه و بالای آن! از لحاظ امنیت نیز بالاترین امنیت را دربین سایر مدلهای حفاظ روی دیوار داراست و به لحاظ قیمتی حدودا 80 درصد از حفاظ شاخ گوزنی بالاتر است. و برای حفاظ منازل مسکونی و تجاری داخل شهر و همچنین ویلا و باغ های شخصی که زیبایی نمای ساختمان اهمیت بسزایی دارد استفاده میشود.
قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج

2-تاثیر ضخامت میلگرد بر روی قیمت حفاظ شاخ گوزنی

به طور معمول از میلگرد با ضخامت تقریبی 9 میلیمتر برای تولید نرده شاخ گوزنی استفاده میشود.این سایز از میلگرد در بهترین حالت از لحاظ حفظ تعادل بین امنیت و قیمت برای تولید حفاظ برخوردار است. لطفا توجه داشته باشید که هر چه سایز میلگرد بالاتر برود و از میلگرد ضخیم تری استفاده کنیم ؛ قیمت حفاظ شاخ گوزنی هم افزایش پیدا  خواهد کرد. (در بسیاری از موارد , فروشنده های حفاظ که اصل صداقت در فروش را نسبت به مشتری خود رعایت نمی کنند سایز میلگرد را 10 میلی متر عنوان میکند که در اکثر قریب به اتفاق موارد صحت ندارد و فرمت میلگرد مورد استفاده در این حفاظ ها تقریبا 9 میلیمتر است.

بر طبق همین اصل , در مواردی که خریدار تمایل به سفارشی سازی دارد و سفارش به استفاده از میلگرد با ضخامت 12 در تولید حفاظ دارد طبعا قیمت حفاظ مورد نظر نیز افزایش خواهد یافت. همچنین استفاده از میلگرد با ضخامت پایین تر از 9 میلیمتر به هیچ عنوان توصیه نمیشود چون به شدت به امنیت حفاظ ضربه میزند.

3-قیمت حفاظ شاخ گوزنی بر مبنای ارتفاع حفاظ

بطور کلی هر چه ارتفاع حفاظ بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. و هر چه حفاظ با ارتفاع کمتری داشته باشید طبعا قیمت پایینتری نیز خواهید داشت.

ارتفاع توصیه شده تیم حفاظ سازه برای تمام مدلهای حفاظ دیوار, از 90 سانتیمتر تا 120 سانتیمتر است. ولی در موارد مختلفی خریدار با توجه به بودجه و یا در مواردی بسته به محدودیتهای ساختمان میتواند برای مدل شاخ گوزنی و بوته ای از ارتفاع 40 سانتیمتر تا 200 سانتیمتر سفارش دهد.

برای حفاظ های نیزار و لیلیوم برای حفظ شکل ظاهری و ساختار حفاظ , سایز زیر 70 سانتیمتر پیشنهاد نمیشود.

4-قیمت حفاظ شاخ گوزنی بر پایه تراکم ردیف ها

حفاظ های نیزار و لیلیوم شکل ثابت و یکپارچه ای داشته و بحث تراکم در ساخت آنها مطرح نیست ولی در حفاظ های شاخ گوزنی بحثی به نام تراکم  مطرح است. تراکم بطور خلاصه یعنی تعداد ردیفهای اصلی بکار رفته در طول یک متر از حفاظ , یعنی اگر ما حفاظ شاخ گوزنی با تراکم 9 داشته باشیم یعنی در طول یک متر تعداد 9 شاخه اصلی وجود دارد . طبعا در تراکم بالاتر , حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای شلوغتر دیده میشود و فضای خالی کمتری دارد.

افراد سودجو بیشترین سوء استفاده و کم فروشی را در بحث تراکم دارند و با گفتارهای غیرواقع خریدار را فریب می دهند که در طول این مقاله این موارد را بطور کامل بیان خواهیم کرد

قیمت شاخ گوزنی

قیمت شاخ گوزنی

5-قیمت حفاظ شاخ گوزنی بر پایه نوع جوش قطعات

حفاظ شاخ گوزنی با دو روش جوشکاری الکترود و جوشکاری تحت گاز co2 انجام میشود.در روش جوش تحت گاز co2 به دلیل عدم نفوذ هوا به داخل نقطه جوش,محکم ترین روش اتصال قطعات آهنی حفاظ را داریم. این روش قیمت بالاتری نسبت به جوشکاری الکترود دارد. جوش الکترود علی رغم قیمت پایین تر , اتصال ضعیف تری را بین قطعات فلزی ایجاد میکند و در نهایت منجر به شکستگی و در مواردی موجب زنگ زدگی حفاظ در نقطه جوش میشود.

امروزه استفاده از روش جوشکاری تحت گاز co2 به دلیل کیفیت اتصال قطعات فلزی , در صنایع پیشرفته مانند ماشین سازی هم مورد استفاده قرار میگیرد.

6-قیمت حفاظ شاخ گوزنی بر پایه رنگ کاری حفاظ

دو نوع رنگ برای انواع نرده روی دیوار به کار می رود: 1- رنگ مایع 2- رنگ کوره ای الکترو استاتیک

استفاده از رنگ مایع باعث کاهش قیمت حفاظ شاخ گوزنی خواهد شد. زیرا هم رنگ تهیه شده قیمت کمتری دارد و هم نوع رنگ آمیزی (شناور کردن در حضوچه رنگ) بسیار ساده تر است. رنگ مایع مقاومت به مراتب کمتری در مقابل سرما و گرما دارد و ماندگاری آن در طول زمان نسبت به رنگ کوره ای کمتر است.

رنگ کوره ای الکترو استاتیک: این نوع رنگ کاری نسبت به رنگ مایع قیمت بالاتری دارد به چند دلیل: 1- قیمت بالای رنگ پودری 2-نیاز به کوره پخت رنگ و متعلقات آن 3- زمان بیشتر برای رنگ آمیزی .  در عین حال رنگ کوره ای از مقاومت بسیار بالاتری نسبت به رنگ مایع برخوردار است و ماندگاری بالایی در طول زمان نیز دارد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی مدل لیلیوم

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

هشدار: لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی!

شما به عنوان خریدار از دو تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی قیمت میگیرید به عنوان مثال برای شاخ گوزنی با ارتفاع 100 سانتیمتر و تراکم 13 ردیف: هر کدام قیمتی به شما می دهند و شما به عنوان خریدار با مقایسه قیمت ها تصمیم میگیرید از تولید کننده ای خرید کنید که قیمت پایین تری به شما ارائه کرده است. این بزرگترین اشتباه خریداران حفاظ است! باید توجه کنید که مدل های حفاظ شاخ گوزنی یک محصول ثبت شده و مشخص نیستند و در بسیاری موارد تولید کنندگان سودجو با تغییراتی در شکل ظاهری و کم کردن وزن حفاظ از راه های مختلف عملا محصول دیگری را با همان نام به شما میفروشند!

یک مثال آشنا: گوشی های iphone در سال 1396 با قیمت تقریبی 7 میلیون تومان به بازار عرضه می شدند. اگر شما در تهران به بزرگترین فروشگاه موبایل (پاساژ علاء الدین) مراجعه کنید , در مقابل پاساژ , فروشندگانی را می بینید که موبایل iphone را با قیمت یک میلیون تومان میفروشند! بسته بندی و ظاهر مبایل و همچنین منوهای گوشی مانند iphone اصلی است. سوال این است: ایا فروشنده که که 1 میلیون تومان قیمت میدهد ؛ ارزان فروشی می کند؟ آیا شما با این خرید سود میکنید؟

در واقع سازنده موبایل تقلبی فقط به ظاهر کار توجه کرده و با دوربین بی کیفیت , پردازنده ضعیف , صفحه نمایش تقلبی و … قیمت خود را کاهش داده است . در این مثال اغلب خریداران نسبت به فروشی تقلبی اطلاعات کافی دارند. ولی متاسفانه در مورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی اغلب خریداران به دلیل اطلاعات کم , به فاکتورهای کیفی تولید حفاظ توجه نمیکنند و حفاظ با قیمت پایین تر را خریداری میکنند که عملا کیفیت و امنیت بسیار ضعیفی دارد!

در بسیاری از موارد؛ مصرف کننده نهایی از کیفیت تولید و رنگ انواع حفاظ ساختمان آگاهی نداشته و صرفا با قیمت گرفتن از چند تولید کننده، نهایتا تولید کننده ای را که پایین ترین قیمت را پیشنهاد کرده است را انتخاب می کند. در حالیکه افراد سودجو که تنها به منفعت خود می اندیشند با استفاده از روش های مختلف در ظاهر قیمت پایین تری پیشنهاد می کنند ولی عملا اقدام به کم فروشی و مغایر فروشی میکنند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی شهریار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی شهریار

توجه کنید: حفاظ ارزان را گران نخرید!!

در گذشته برای خرید حفاظ فلزی به نزدیکترین آهنگری محل سکونت خود مراجعه می کردید و با مشاهده حفاظ های موجود در کارگاه آهنگری , حفاظ مورد نظر خود را انتخاب میکردیم. اما ایراد این روش خرید چه بود؟

در واقع به دلیل تعداد کم آهنگرها ما قدرت انتخاب پایین تری نسبت به مدل و کیفیت تولید حفاظ داشتیم. همچنین به دلیل نبود رقابت ,قدرت چانه زنی پایین تری داشتیم. ولی امروزه با وجود گسترش فضای مجازی , با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانیم انواع و اقسام تولید کنندگان و همچنین تنوع زیادی از انواع حفاظ را داشته باشیم. مزایای این روش صرفه جویی در زمان قدرت انتخاب بین مدلهای مختلف و همچننی انتخاب مقرون به صرفه است. ولی بزرگترین عیب این روش :

بزرگترین ایراد خرید اینترنتی و استعلام قیمت حفاظ شاخ گوزنی در عدم شناسایی صلاحیت تولید کننده حفاظ و عدم اطمینان نسبت به صحت گفته های فروشنده است. به این معنی که فروشنده , مشخصات یک مدل بخصوص از حفاظ را که سایر تولید کننده های معتبر نیز اقدام به عرضه آن کرده اند را با قیمت پایین تری به شما عرضه میکند. ولی در عمل با روشهای نامتعارفی اقدام به کاهش کیفیت و امنیت حفاظ میکند. با این روش , فروشنده سودجو علاوه بر جبران قیمت پایین که به مشتری عرضه داشته , عملا سود بیشتری هم نسبت به تولید کننده واقعی حفاظ میبرد! و در این میان خریداری که با قیمت پایین تر حفاظ نا ایمن و غیر استاندارد را خریده ضرر میکند و این یعنی اینکه در عمل شما حفاظ ارزان تر را گران خریده اید!!

هیچ ارزانی بی دلیل نیست و هیچ گرانی بی حکمت!

یک تولیدکننده حفاظ شاخ گوزنی معتبر درباره این موارد باید به شما مشاوره کافی دهد!

ما در ادامه این مقاله به روشهایی که افراد سودجو به وسیله آن اقدام به کم فروشی میکنند و در ظاهر قیمت پایین تری به شما ارائه میکنند ولی در عمل حفاظ درجه دو را به جای حفاظ ایمن به خریدار میفروشند را معرفی میکنیم:

1-استفاده از میلگرد نازک برای کاهش قیمت حفاظ شاخ گوزنی:

به دلیل اینکه حفاظ شاخ گوزنی به واحد “متر” قیمت گذاری میشود؛ عده ای سودجو از میلگرد نازک تر استفاده میکنند و با پایین آوردن وزن حفاظ , عملا هزینه تولید را برای خود پایین می آورند. با توجه به اینکه مشتری حفاظ را به متراژ خریده عملا بابت این کاهش وزن متضرر خواهد شد و حفاظی با وزن پایین که کیفیت نازلتری هم دارد را تحویل میگیرد که به دلیل استحکام پایینتر قطعا از امنیت کافی هم برخوردار نیست. در واقع شما با خریدِ ارزانِ حفاظی که نازک تر است عملا گران خریده اید!

در برخی موارد , برخی تولیدکنندگان حفاظ شاخ گوزنی از روش دیگری برای سودجویی استفاده میکنند: این به اصطلاح تولید کنندگان , شاخه های اصلی حفاظ شاخ گوزنی را از میلگرد استاندارد استفاده میکنند ولی برای شاخه های فرعی از میلگرد نازک تر استفاده میکنند. و از این طریق وزن حفاظ را کاهش می دهند و با اینکه قیمت پایین تری به خریداران حفاظ میدهند ولی در عمل سود بیشتری هم به جیب میزنند. در عمل شما به عنوان خریدار محصول مشابهی را از تولید کننده واقعی و تولیدکنندگان سود جو نمی خرید. بلکه دو محصول با استاندارهای جداگانه را می خرید که هر دو یک نام را برای محصول خود عنوان میکنند.

2-استفاده از رنگ بی کیفیت برای کاهش قیمت حفاظ شاخ گوزنی

در بسیاری از اوقات افراد سودجو اقدام به اعلام قیمت پایین تر به مشتری میکنند ولی از نوع و کیفیت رنگ حفاظ شاخ گوزنی صحبتی به میان نمی آورند.  در نهایت پس از چند ماه حفاظ ها اصطلاحا زنگ میزند و خریدار با هزینه چندین برابری مجبور به رنگ آمیزی دوباره خواهد شد.  همانطور که ذکر شد تفاوت زیادی بین رنگ مایع و رنگ کوره ای الکترواستاتیک وجود دارد و در هنگام استعلام قیمت باید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ مایع دوام پایینی دارد. حتی در روش رنگ آمیزی الکترواستاتیک کوره ای هم نوع پودری که استفاده میشود باید کیفیت بالایی داشته باشد و از برند معتبری خریداری شود.

3-تراکم حفاظ شاخ گوزنی

تراکم در قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیرگذار است و هرچه میزان شاخه های اصلی در هر متر حفاظ بیشتر باشد؛ وزن حفاظ بیشتر شده و قیمت آن بالا می رود. افزایش تراکم حفاظ روی دیوار به معنی افزایش امنیت نیز میباشد. حفاظ با تراکم بالا امنیت تضمین شده ای را به خریداران ارائه میکند.

اگر شما با چند تولیدکننده حفاظ روی دیوار صحبت کرده باشید چندین و چند بار این کلمه را با عناوین مختلف شنیده اید. ما در مجموعه حفاظ سازه گاهی با مشتریانی مواجه هستیم که دچار سردرگمی شده اند. متاسفانه اغلب اوقات از بی اطلاعی خریدار سوء استفاده میشود و اطلاعات غلط و غیرواقعی از محصول به مشتری ارائه میکنند بطور مثال برای شاخ گوزنی پرتراکم و شلوغ از انواع و اقسام اعداد که هیچ پایه مشخصی هم ندارند استفاده میشود.

نتیجه گیری : با توجه به مطالب ذکر شده برای خرید و استعلام قیمت حفاظ شاخ گوزنی در نهایت توصیه ما به شما به عنوان خریدار نرده روی دیوار این است که به مجموعه ای اطمینان کنید که هم محصول با کیفیت تولید کند و هم در اظهارات خود صداقت داشته باشد و اطلاعات مورد نیاز و واقعی را به مشتری ارائه کند که با محصول نهایی همخوانی داشته باشد.  فریب اطلاعات نادرست و غیرواقعی فروشندگانی را که فقط به منفعت خود می اندیشنند را نخورید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی کرج

قیمت حفاظ شاخ گوزنی کرج

تفاوت تولید کننده حفاظ و فروشنده حفاظ؟

تفاوت تولید کننده حفاظ و فروشنده حفاظ: متاسفانه اخیرا افرادی با فعالیت تبلیغاتی در اینترنت و جذب مشتری از طریق فضای مجازی , خود را به عنوان تولید کننده با سابقه چندین ساله و معتبر با امکانات و … معرفی میکنند در حالیکه این افرار خود واسطه هستند که با اطلاعات نادرست خود را تولید کننده معرفی میکنند و با مهارت در بازاریابی اینترنتی , خریداران را فریب میدهند و پس از جذب مشتری ؛ سفارش مشتری را بدون توجه به کیفیت و استاندارد محصول , از هر جایی که قیمت پایین تری میدهد تهیه میکنند و با واسطه گری اقدام به سودجویی میکنند.

شما به راحتی میتوانید تولید کننده واقعی حفاظ روی دیوار و افراد سودجو و افرادی که بدون داشتن امکانات کافی اقدام به تولید بی کیفیت میکنند را تشخصی دهید:

درخواست بازدید از کارخانه: تولید کنندگان متفرقه با اجاره قسمتی از یک گاراژ در کمترین فضای ممکن اقدام به تولید میکنند. درحالیکه یک تولید استاندارد  برای حفاظ شاخ گوزنی نیاز به قسمت های مختلف مانند انبار مواد اولیه-قسمت برشکاری و خمکاری- قسمت جوشکاری- قسمت رنگ کاری و قسمت بارگیری محصول نهایی نیاز دارد. شما میتوانید با درخواست بازدید از کارخانه به راحتی تولیدکننده معتبر را از فروشنده های سودجو تشخیص دهید. زیرا واسطه ها کارخانه ای برای معرفی ندارند و تولید کننده های بی کیفیت هم در محیطی اقدام به تولید میکنند که حتی نمیتوانند به خریدار اجازه بازدید از آن را بدهند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران-لواسان-کرج-شهریار-مشهد-اصفهان

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران , لواسان , کرج , شهریار , مشهد , اصفهان و تمام شهرهای ایران یکسان است. حفاظ سازه به عنوان بزرگترین تولید کننده حفاظ در ایران , محصولات خود را با قیمت یکسان برای تمام شهرهای ایران ارسال میکند. اگر شما ساکن کرج هستید میتوانید اطلاعات دقیق تر درباره حفاظ شاخ گوزنی را در این مقاله ببینید: حفاظ شاخ گوزنی کرج

تمام محصولات تولیدی حفاظ سازه با میلگرد استاندارد کارخانه ای, استفاده از بهترین برند رنگ کوره ای الکترو استاتیک , جوشکاری به روش co2 , برش و خمکاری با دستگا های خم و برش مخصوص , با بالاترین استاندارد تولید میشود. ما با اطمینان کامل به کیفیت محصولاتمان از شما دعوت میکنیم از محیط کارخانه و نمونه های شاهد موجود بازدید به عمل آورید. برای اطلاع از  قیمت حفاظ شاخ گوزنی با کارشناسان ما در حفاظ سازه تماس بگیرید.

تعدادی از پروژه های اجرا شده توسط تیم حفاظ سازه را میتوانید در ادامه مقاله ببینید:

قیمت حفاظ شاخ گوزنی : پروژه 1:  دماوند-کیلان

آدرس پروژه : تهران- دماوند – کیلان – خیابان مطهری – کوچه نارون شرقی

برای این پروژه , بعد از تماس آقای قربانی و ارایه مشاوره در مورد امنیت و قیمت انواع حفاظ و توافق اولیه , کارشناس حفاظ سازه در محل پروژه حاضر شده و ضمن اندازه گیری دقیق , توضیحات فنی لازم به خریدار ارایه شد. حفاظ مورد استفاده در این پروژه با کد B1-120-22 حفاظ بوته ای است که با توجه به نیاز به امنیت بالا در این محل و همچنین عدم سکونت دایمی در ملک , حفاظ بوته ای با ارتفاع 120 سانتیمتر و پرتراکم ساخته و با متراژ تقریبی 166 متر نصب گردید.

راهنمایی در مورد پروژه های مشابه: در صورتیکه ملک شما دارای دیوارهای کوتاه میباشد یا ملک شما دارای سکونت دائمی نسیت (ویلایی-فصلی) پیشنهاد ما استفاده از حفاظ بوته ای پرتراکم با ارتفاع بالا است. قیمت حفاظ بوته ای نسبت به قیمت حفاظ شاخ گوزنی اندکی بالاتر است ولی به لحاظ امنیتی برای چنین مناطقی توجیه دارد.

حفاظ سازه: کیفیت, زیبایی , امنیت

مجموعه حفاظ سازه به پشتوانه سالها سابقه تولید انواع حفاظ روی دیوار و و انواع حفاظ پنجره و همچنین درب پارکینگ فلزی و تکمیل صدها پروژه موفق در سراسر ایران با افتخار همکاری با نهاد ها و سازمانهای دولتی و همچنین سازندگان معتبر و فعالان ساخت و ساز در خدمت شما می باشد.

تیم حفاظ سازه هر پروژه را بطور مجزا به عنوان تبلیغی برای برند و نام خود دانسته و رضایت خریدار اصل اول و آخر ما به عنوان بزرگترین تولید کننده حفاظ در ایران است.

مشاوره رایگان: 09124403540 – 02156586756 – 02156586757

 

ب

به این مطلب امتیاز دهید

40 دیدگاه. ترک جدید

 • احمد فتوحی
  نوامبر 7, 2018 7:57 ق.ظ

  قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای حدود ۱۰۰ متر تهران چقدر تمام میشه با حمل و نصب حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع ۱۰۰ متر

   
  پاسخ
  • سلام – جناب فتوحی اگر مقاله ما را در مورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی بطور کامل مطالعه کنید جواب خود را خواهید گرفت. قیمت حفاظ شاخ گوزنی بستگی به مدل حفاظ و ارتفاع مورد نظر شما دارد. شما میتوانید با تلفنهای مندرج در سایت با کارشناسان فروش حفاظ سازه تماس بگیرید

    
   پاسخ
 • تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی بابت حفاظ شاخ گوزنی قیمت های مختلفی میدهند ممکن است راجع به تراکم و نحوه قیمت گذاری اطلاعات بیشتری بدهید .تراکم حفاظ شاخ گوزنی قیمتو نصب ان اطلاع دهید

   
  پاسخ
  • این مقاله قطعا جامع ترین مقاله در مورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی و تمام مولفه های موثر در آن است مانند تراکم و …

    
   پاسخ
   • ابراهیم رحمانی
    دسامبر 7, 2022 11:06 ق.ظ

    سلام ممکنه قیمت شاخ گوزنی ارتفاع یک متر با تراکم ۸و۱۰و۱۲ قیمت پا علام کنید ممنون میشم

     
    پاسخ
  • محمدرحیم خورشیدی
   ژوئن 28, 2019 7:18 ب.ظ

   سلام آگه ممکنه یه قیمت به عنوان قیمت پایه اعلام کنید مثلا قیمت شاخه گوزنی به ارتفاع 1متر ومیلگرد 9 دهم با تراکم متوسط و جوشکاری خوب و یه قیمت هم با همین مشخصات برای لیلیوم اعلام بفرمائید

    
   پاسخ
   • سلام جناب خورشیدی

    با توجه به تغییرات مداوم مواد خام , امکان درج لیست در سایت نیست (این مورد در دست برسی است) ولی در صورت درخواست , به روز , قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای شما ارسال میشود. با مشخصاتی که ذکر کردید. همچنین میتوانید قیمتهای لحظه ای و مشاوره رایگان را با یک تماس داشته باشید: 02156586757 – 09124403540

     
    پاسخ
    • درود به شما جناب حمیدی گرامی
     واقعا دغدغه شما که اطلاع از قیمت است درک می کنیم. اما ما هم دغدغه خودمان را داریم که در این زمان بی ثباتی کلیه بازارها مخصوصا مواد اولیه تهیه حفاظ، قیمتی را در سایت قرار دهیم و فردا شرمنده مشتریان شویم.
     به همین خاطر بصورت مشاوره کاملا رایگان می توانید هر روز و هر لحظه استعلام قیمت بفرمایید.
     کارخانه 02156586757
     همراه 09124403540
     و لطفا دقت بفرمایید که بدلیل نوسان قیمتها، قیمت اعلامی فقط برای همان روز می باشد.

      
     پاسخ
 • حفاظ شاخ گوزنی در کرج و نصب حفاظ شاخ گوزنی در کرج و قینت هر متر حفاظ ش

   
  پاسخ
  • شما برای قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج میتوانید با واحد فروش حفاظ سازه تماس بگیرید. تیم حفاظ سازه آمادگی ارسال رایگان کارشناس برای برسی پروژه و مشاوره را دارد.

    
   پاسخ
 • حفاظ شاخ گوزنی در کرج و نصب حفاظ شاخ گوزنی در کرج به چه صورت است.

   
  پاسخ
 • نمایندگی حفاظ سازه بابل
  دسامبر 6, 2018 7:19 ب.ظ

  سلام
  مطلب شما درباره قیمت حفاظ شاخ گوزنی و نحوه ساخت حفاظ شاخ گوزنی را مطالعه کردم بسیار عالی بود . امیدوارم دوستان همکار از مطلبی که راجع به نصب حفاظ شاخ گوزنی و نصب حفاظ شاخ گوزنی نوشته اید بخوانند و عمل کنند

   
  پاسخ
  • تمام مواردی که در مقاله “قیمت حفاظ شاخ گوزنی” در مورد صداقت با مشتری و ارائه محصول باکیفیت ذکر شد به عنوان راهبرد اصولی کارخانه تلقی میشود و امیدواریم رعایت حقوق خریدار در تمام مجموعه ها درنظر گرفته شود

    
   پاسخ
 • ارزانی مهرشهر کرج
  دسامبر 8, 2018 10:13 ق.ظ

  سلام
  جناب آقای صادقی از بابت پشت کار و بررسی اندازه گیری
  نصاب ها تشکر میکنم .بسیار عالی و خوب بود
  ما مدل حفاظ لیلیوم انتخاب کرده بودیم برای نما ولی با مشاورت کارشناسان شما از یک مشکل جدی که بعد از نصب پیش میآمد جلو گیری شد . از اقای برقراری هم تشکر کنید
  سپاس🙏🙏

   
  پاسخ
  • سلام جناب ارزانی

   تمام تلاش ما در حفاظ سازه در نهایت جلب رضایت خریداران است. از اینکه از ساخت و نصب پروژه رضایت دارید بسیار خوشحالیم.

   علاوه بر نصب حفاظ , تیم نصاب باید تمام موارد امنیتی را فقط با در نظر گرفتن منافع خریدار؛ بصورت مشاوره به ارائه کند ولی در نهایت تصمیم با خریدار است که آیا موارد کارشناسی شده انجام بگیرد یا خیر. از اینکه شما نظر مشاوران ما را تایید کردید متسکریم.

   نصاب مورد نظر شما هم حتما از سوی مجموعه تشویق خواهد شد.

    
   پاسخ
 • قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای حدود 100متر کرج مهرشهر با ارتفاع استاندارد چقدر میشه حدودا

   
  پاسخ
  • درود

   برای کارشناسی رایگان و دریافت قیمت انواع حفاظ روی دیوار و حفاظ شاخ گوزنی میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

    
   پاسخ
 • مجیدی مهر شهر کرج
  دسامبر 12, 2018 11:00 ب.ظ

  سلام
  مجیدی هستم برای حفاظ شاخ گوزنی دست دوم در کارخانه خدمت رسیدم . لطف بفرمائید ۲۰ متر از آن حفاظ شاخ گوزنی دست دوم که در کارخانه حفاظ سازه رویین کردم برایم حاضر کنید . رنگ هم قرار شد مشکی باشد
  ممنون از راهنمایی های شما وای با توجه به اوضاع مالی همان حفاظ شاخ گوزنی دست دوم که دیدم رو برایم ارسال کنید

   
  پاسخ
  • سلام جناب مجیدی

   با توجه به اینکه حفاظ شاخ گوزنی دست دوم وجود ندارد , احتمالا منظور شما حفاظ با رنگ روغنی و جوش الکترو بوده که قیمت پایین تری نسبت به رنگ الکترواستاتیک کوره ای و جوشکاری co2 دارند.

   قیمت حفاظ شاخ گوزنی همواره عامل تعیین کننده ای برای انتخاب مشتری ها بوده. حفاظ انتخابی شما هم با همان مشخصات ساخته و ارسال شد

    
   پاسخ
 • قیمت حفاط شاخ گوزنی تهران با حفاظ شاخ گوزنی کرج و شهریار چرا متفاوت است .به من در خرید خفاظ شاخ گوزنی برای شهریار کمک کنید

   
  پاسخ
  • سلام جناب محمد

   قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران یا سایر نقاط کشور تفاوتی نمیکند. شما میتوانید با تماس با مشاوران ما از قیمت قطی حفاظ , اطمینان حاصل کنید.

    
   پاسخ
 • میرزایی ، پاسداران، دولت
  دسامبر 24, 2018 8:22 ق.ظ

  سلام
  جناب آقای صادقی از بابت نرده حفاظ روی دیوار مدل نیزار که برای پروژه پاسداران نصب کردید کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم. هنگامی که مشاور شما در زمان اندازه گیری گفت که فقط برای این مکان حفاظ شاخ گوزنی مدل نیزار خوب است شخصا تعجب کردم و هر چند که اصلا در ابتدا نظرم را جلب نکرد ولی نظر نصاب را قبول کردم و از این اعتماد بسیار راضی هستم . بسیار عالی بود هم در بخش مشاوره هم در بخش قیمت حفاظ شاخ گوزنی و هم در بخش نصب حفاظ ها واقعا دقت لازم را انجام دادند .
  باشد تا در بخش های دیگر بتوانیم از گروه شما استفاده نماییم .

   
  پاسخ
  • سلام جناب میرزایی

   حفاظ شاخ گوزنی مدلهای متفاوتی دارد و با توجه به بودجه خریدار و همچنین سطح انتظاری که از امنیت محیط دارند میتواند مورد استفاده قرار گیرد. کارشناسان ما با حضور در محل پروژه , بهترین پیشنهاد را با توجه به قیمیت و امنیت به شما ارایه میکنند و در نهایت شما انتخاب میکنید. سپاس از رضایت و توجه شما

    
   پاسخ
 • سلام
  از شما بابت ارسال ۳۳ متر حفاظ شاخ گوزنی برای شیراز بسیار سپاس گذارم ، ممنون که ما را شرمنده دوستان نکردید ،عالی بود
  هم از نظر قیمت حفاظ شاخ گوزنی ، هم از نظر ساخت حفاظ گوزنی ،ه‍م بابت رنگ شاخ گوزنی
  ممنون

   
  پاسخ
  • سلام جناب میرخلف

   با توجه به مشاوره ای که خدمت شما ارایه شد درباره قیمت انواع مدلهای حفاظ شاخ گوزنی و نظر مثبت جاب عالی , خوشحالیک مه محصول نهایی مورد توجه و تایید شما قرار گرفت. بزرگترین خوشحالی برای حفاظ سازه , جلب رضایت خریداران است.

    
   پاسخ
 • سلام. شما لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی ندارید؟ قیمت را از کجا بگیرم؟

   
  پاسخ
 • سلام
  ممنون از اطلاعات جامع و روشنتون
  نمایندگی برای شهر جم قبول مبکنید ؟

   
  پاسخ
  • سلام جاب سعید

   برای نمایندگی حفاظ شاخ گوزنی میتوانید با تلفن های کارخانه تماس بگیرید.

    
   پاسخ
 • سلام .شرایط شاخ گوزنی ها را دیدم .بنظر من میبایستی در یک متر مربع وزن . (ابعاد یکمتر به ارتفاع یکمتر

  با سلام . مدلها را دیدم ممنونم . نظر بنده این است که مبنای قیمت براساس ارتفاع و وزن باشد . یکمتر مربع مشخص میشود که کدام جنس برتری دارد . من خودم حدود 30 متر از نوع شاخ گوزنی نیاز دارم . 09121722869 چالاکی

  انرا اعلام نمایید

   
  پاسخ
  • سلام جناب چالاکی

   نظر شما صحیح است که اعلام قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی باید با اعلام حدود وزن نیز همراه باشد. همانطور که در مطلب هم عنوان شد, برخی افراد با کم کردن وزن, اقدام به ارایه قیمت پایین تر میکنند.

    
   پاسخ
 • مینائی ساختمان سرو
  سپتامبر 11, 2019 3:04 ب.ظ

  سلام
  جناب آقای صادقی
  از انتخاب شما به عنوان پیمانکار ، تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی بسیار خرسندیم و از آقای محمدی جهت حسن انتخاب تشکر میکنم . با آرزوی موفقیت روز افزون

   
  پاسخ
  • سلام جناب مینایی

   تمام تلاش تیم حفاظ سازه ارایه محصول با کیفیت به همراه بهترین قیمت حفاظ شاخ گوزنی میباشد. بزرگترین هدف ما جلب رضایت خریدارانی است که به این مجموعه اعتماد کرده اند. سپاس از توجه شما

    
   پاسخ
 • سلام .وقت به خیر .متشکر از توضیحات جامع و کاربردی تون . جای بسی خوشحالیست که در ایران شرکتهایی با استانداردهای بالا و مشتری مداری ارزنده فعالیت می کنند. میخواستم بپرسم درمشهد نمایندگی ندارید؟

   
  پاسخ
 • مهدی خورشیدی زاده
  سپتامبر 21, 2020 10:43 ق.ظ

  سلام ممنون از راهنمایی و اخلاق بسیار خوبتون. خیلی خوشحالم که از برند شما خرید کردم

   
  پاسخ
 • من از کارخانه شما راضی هستم واقعا از مسولیت پذیری ، دقت و کیفیت راضی بودم ، انشالله که خداوند به کارتون برکت بده بنده محققی هستم و ۱۶۰ متر برای اصفهان خرید کردم و از تیم نصتون هم راضی بودم ممنون از شما

   
  پاسخ
 • درود به شما بازدیدکننده گرامی
  باور بفرمایید عدم درج قیمت حفاظ روی دیوار فقط بدلیل نوسان بازار است و شرمنده نشدن پیش مشتریان.
  در واقع نوسان بازار اینروزها اینقدر بالاست که قیمتهای اعلامی ما فقط برای همان روز اعتبار دارد.
  برای استعلام قیمت تنها کافی است با بخش مشاوره رایگان ما استعلام قیمت گرفته و یا با مدل های مختلف حفاظ روی دیوار و قیمت هر یک آشنا شده و مقایسه بفرمایید.
  کارخانه 02156586757
  همراه 09124403540

   
  پاسخ
 • سلام
  مهندس امکان داره کارشناس خود را برای انتخاب بهترین و مناسب ترین حفاظ شاخ گوزنی برای ما ارسال کنید .
  سپاس گذار شما طالقانی

   
  پاسخ
 • سلام
  مهندس کریمی دوستان نصاب تلاش کردند و بهترین حفاظ شاخ گوزنی را به زعم خود انتخاب کردند ، همان طور که کارشناسان مشاهده کردند ویلای من ما در کل شهرک نمونه و تک ایت , طبعا ما هم انتظار دارین تا بهترین نرده حفاظ روی دیوار با همفکری و در نطر گرفتن شرایط موجود در شهر ک انتخاب و نصب کنید ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی مهم است ولی با توجه به شرایط ساختمان ویلا بسیار اهمیت دارد ، تمام تلاش خود چرا را انجام دهید تا کسی نتواند با هر ابزاری از ما عبور کند.

   
  پاسخ
  • سلام جناب صفاری عزیز : اندازه گیری مهمترین بخش از فرایند انتخاب ، تولید و نصب حفاظ است ، به همین دلیل ما از کادر خبره و باتجربه برای بازدید استفاده میکنیم. در مورد خاص بودن ویلای شما میبایست عرض کنم که از شما کمتر از این هم متصور نبوده و نیستیم، استفاده از متریال با کیفیت و انتخاب برترین تولید کنندگان منجر به ساخت ویلایی این چنین زیبا و نمونه شده است. بهترین حفاظ روی دیوار بدون شک اگر بحث مالی در میان نباشد حفاظ نخل مرداب است. این مدل حفاظ بسیار زیبا و ایمن است. امنیت این مدل حفاظ با توجه به ارتفاع 100 یا 120 سانتی متری به همراه 75 سانت عرض که پوشیده از پیکان های تیز است هیچ گونه راه ورودی برای دزدان و افراد ولگرد باقی نمی‌گذارد.
   به ترتیب قیمت حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی نیز میتوانند امنیت مورد نیاز را برای شما فراهم کنند. نکته مهم شکل ظاهری حفاظ و تطبیق آن با نمای ویلای شما است.
   در پایان هم توصیه کارشناسان و مجموعه حفاظ سازه بر بازدید از کارخانه و نمونه محصولات برای شما است. امیدواریم که بتوانیم همکاری مناسب و ایده الی با هم داشته باشیم.

    
   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست