نرده پله تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان های ویلایی و دوبلکس دارد چرا که در بدو ورود نرده پله به عنوان یکی از ارکان بزرگ دکوراسیون در معرض دید قرار دارد. رنگ یکی از مهم ترین عوامل زیبا تر دیده شدن نرده راه پله محسوب میشود. عواملی همچون نوع رنگ، شیوه رنگ آمیزی نرده و انتخاب رنگ مناسب میتواند در زیبا تر شدن رنگ نرده پله تاثیر گذار باشد. گروه تولیدی حفاظ سازه تولید کننده انواع نرده پله دوبلکس در جنوب غربی تهران در منطقه صنعتی زواره ای در 2 سالن 2500 متری واقع شده است. انواع نرده پله دوبلکس، درب فلزی و حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت عالی و رنگ کوره ای در این مجموعه تولید میشود. مشاوره و بازدید رایگان به همراه ارسال و نصب در سراسر کشور از ویژگی های این مجموعه تولیدی است. رنگ نرده پله در این مجموعه به صورت کوره ای و پتینه کاری انجام میشود. تلفن های 09121351284 ___ 09124403540 به صورت تمام وقت آماده ارائه مشاوره و بازدید رایگان هستند.

رنگ نرده راه پله

نرده های راه پله بخشی از ساختمان محسوب میشوند که در زمان انتخاب و خرید میبایست در نوع و شیوه رنگ آمیزی دقت کرد تا مجبور نباشید چند سال یک بار رنگ آمیزی انجام دهید. رنگ آمیزی نرده راه پله در زمان تولید بسیار آسان است . ولی چنانچه به هر دلیلی دچار مشکلاتی شود مجبور خواهید شد نرده را در محیط ساختمان رنگ کنید که امری بسیار سخت و هزینه بر است.

از شیوه های به روز رنگ آمیزی است، رنگ کوره ای یا الکترواستاتیک است که در این شیوه قطعات تولید شده بدون هیچ گونه پوششی همانند بتونه درون کوره قرار گرفته و در دمای 250 درجه بیست دقیقه پخت میشود. مهم ترین مزیت این شیوه رنگ آمیزی کیفیت نرده پله است؟ بله ، در این شیوه رنگ به صورت پودر به سطح نرده راه پله پاچیده شده و درون کوره قرار میگیرد . این امر سبب میشود تا رنگ به صورت یک نواخت بر روی نرده دیده میشود.  از آنجایی که هیچ نوع بتونه کاری بر روی محصول انجام نمیشود، میبایست نرده پله کیفیت بسیار بالایی داشته باشد.

رنگ کوره ای دارای پوشش مناسبی است و همین امر سبب شده عمر بسیار بیشتری نسبت به رنگ های مایع داشته باشد. پوشش صاف و چرمی در رنگ های کوره ای کاربرد بیشتری دارند. رنگ های مات و سوپر مات هم به نسبت رنگ های روشن بیشتر پسندیده میشود.

جدید ترین رنگ نرده راه پله

جدید ترین رنگ نرده راه پله شیوه پتینه است که به صورت رنگ پایه و یک رنگ به عنوان سایه یا پتینه بکار میرود. در ساختمان های مدرن از رنگ های تیره همچون مشکی و قهوه ای مات به تنهایی استفاده میشود. بسته به نوع دکوراسیون داخلی ساختمان پتینه مسی نیز در این نرده پله استفاده میشود. جلوه این مدل نرده پله با رنگ مشکی مسی بسیار زیبا و چشم نواز است.

در تصاویر نرده پله میتوانید رنگ نرده پله سفید طلایی ، مشکی مات و رنگ نرده پله مشکی طلایی  را مشاهده کنید. پتینه کاری بیشتر به منظور همسان سازی محیط و دکوراسیون با نرده پله انجام میشود. تمایز رنگ نرده راه پله با رنگ دیوار سبب میشود که استفاده از نرده پله امنیت بیشتری داشته باشد و در دکوراسیون رنگ نرده به وضوح دیده شود. نرده پله فرفورژه در رنگ آمیزی بهترین نوع از نرده پله محسوب میشود.

رنگ نرده دوبلکس پله فرفورژه مشکی مات و سوپر مات به دلیل ترکیب رنگ بندی محیط داخلی ویلا و ساختمان های دوبلکس اجرا میشود. در این مدل رنگ آمیزی به دلیل انعکاس نور در رنگ های براق از رنگ های مات استفاده میشود. رنگ های مات را میتواند در سطوح صاف به شکل چرمی اجرا کرد. در رنگ آمیزی کوره ای نیاز به مراقبت خاصی بعد از رنگ آمیزی نیست و رنگ سالها با همان شکل اولیه باقی می ماند.

رنگ مشکی طلایی در ساختمان طبقاتی و آپارتمانی اجرا میشود. در این مدل رنگ آمیزی،  سطح نرده راه پله به صورت کامل رنگ شده و سپس قطعات برجسته که گل های فرفورژه هستند را با زنگ طلایی، مسی و نقره ای بنا بر شرایط محیطی که نرده در آن نصب شده است رنگ آمیزی میشود. نمای این طرح رنگ آمیزی کاملا متمایز بوده و به سادگی قابل مشاهده است، به همین دلیل از این مدل رنگ آمیزی بیشتر در ساختمان نرده مستقیم استفاده میشود. قیمت نرده راه پله با توجه به رنگ متغیر است.

رنگ نرده پله مشکی کوره ای مات

نرده پله را نباید به عنوان یک ورودی ساده به آپارتمان در نظر گرفت. امروزه از رنگ به عنوان یکی از مهم ترین عوامل در دیزاین ساختمان استفاده میشود. در بخش های نور گیر همانند نرده پله این تاثیر بیشتر میشود. چرا که ترکیب رنگ سنگ پله گرد با رنگ دیوار به همراه رنگ نرده پله کل نمای راه پله را تشکیل می‌دهند.

ساختمان های مدرن که در آن ها بیشتر المان ها دارای رنگ های تیره با سایه هستند، میتوانند از طرح، مدل و رنگ نرده پله برای هر چه زیبا تر شدن نرده پله مدرن دوبلکس ویلا و ساختمان خود استفاده کنید. در ساختمان های ویلایی لوکس که از رنگ های سفید طلایی با تصاویر روشن استفاده میشود نیز میتوان از تصاویر زیبا بدون کوچکترین ریسکی استفاده کرد.

ما در مجموعه حفاظ سازه این افتخار را داریم که بتوانیم شما را در این امر یاری کنیم شماره تلفن های مجموعه که به صورت تمام وقت در اختیار شما بزرگواران هستند عبارتند از :

مهندس محمد کریمی مشاور فروش 09124403540

مهندس یوسف صادقی مدیر فروش : 09123403540

مهندس یاسر صادقی کارشناس فروش داخلی : 09121351284

رنگ آمیزی نرده پله در بازسازی ساختمان به چه صورت انجام میشود؟ نرده پله ساختمان ها به خصوص نرده پله ویلایی در زمان بازسازی یا تغییر دکوراسیون نیاز به بازسازی دارند که قطعا رنگ آمیزی نرده پله نیز بخشی از پروژه بازسازی خواهد بود. رنگ آمیزی نرده پله ویلا به فرم و مدل نرده بستگی دارد. دو روش برای رنگ آمیزی در زمان بازسازی وجود دارد .

رنگ آمیزی نرده پله در داخل ویلا یا ساختمان

تصور نادرستی وجود دارد که رنگ نرده پله دوبلکس بعد از نصب باید انجام شود. این تصور و تفکر برای آهنگران سنتی است که امکان استفاده از تجهیزات روز مانند کوره رنگ بزرگ، اندازه گیری و ساخت نرده در محل کارخانه را ندارند و به همین دلیل نرده پله به صورت کامل در داخل ویلا و  ساختمان ساخته و سپس رنگ میشود. خراب شدن کف پوش و کف پله، پاچش رنگ به محیط اطراف به خصوص دیوار ها و سقف مشکلاتی هستند که در ظاهر دیده میشوند. رنگ نشدن بخش های زیرین نرده در تقاطع ها، عدم بهره بری از رنگ مناسب در گلنرده و فرفورژه و عدم استفاده از پلی استر مشکلات اصلی این مدل هستند.

رنگ آمیزی نرده پله ویلایی در بیرون ساختمان

طبعا رنگ آمیزی در بیرون ساختمان بسیار منطقی و زیبا تر خواهد بود. در این روش میتوانید نرده ها را به کارخانه رنگ ارسال کنید تا از بهترین رنگ نرده پله بهره مند شوید. دوم  استفاده از پرسنل کار آزموده و خلاق است که با استفاده از پمپ رنگ کاری و رعایت شرایط محیط اطراف نرده راه به صورت کامل رنگ آمیزی کرده و سپس با پلی استر رنگ نرده را تنثبیت کنند.

امیدواریم که بتوانیم شما را در خریدی ایمن بدون کو.چک ترین نگرانی همراهی کنیم.

به این مطلب امتیاز دهید

4 دیدگاه. ترک جدید

 • مجید محسنی
  مارس 3, 2024 1:09 ب.ظ

  سلام
  مهندس من یک ویلا خریدم سبک اش مدرن و خاصی داره ، بیشتر دکوراسیون و دیزاین داخلی با رنگ سفید مات درست شده ، کابینت ، کانتر و دیوار ها سفید هستند ، رنگ نرده پله فرفورژه به صورت مشکی مات با سایه نقره ای است .
  ویلا تازه ساز و نو است و هنوز اسباب کشی انجام نشده است ، با توجه با نکات بالا که‌ خواندم متوجه شدم امکان تعویض رنگ در بیرون از ویلا در کارخانه وجود دارد ،
  ما اطلاعی از سازنده نرده پله نداریم که بگیم بیان رنگ رو تعویض کنند ، آیا شرکت و کارخانه شما کار رنگ آویزی نرده پله های غیر تولید خودتان را انجام می‌دهد ؟
  دوم این که طبعا نرده پله با این ابعاد که از درب بیرون نمیرود و نیاز به برش دارد ، نحوه جدا سازی نرده پله از خود پله و نصب نرده پله رنگ آویزی شده توسط خودتان انجام می‌شود ؟
  سپاس گذارم اگر راهنمایی کنید که چه باید کرد و قیمت رنگ نرده پله با کلیه متعلقان آن چه قدر است

   
  پاسخ
  • سلام
   ابتدا خرید ویلا را به شما تبریک عرض میکنم، خصوصا که سبک ویلای شما مدرن است و در سلیقه بنده هم جای دارد. در مورد نرده پله فرفورژه و رنگ آن باید عرض کنم که بنده و کارشناسان ما الان هیچ شناختی از شکل و مدل نرده پله و دکوراسیون داخلی نداریم تا بتوانیم نظر کارشناسانه منطقی به شما بدهیم . ارسال کارشناس و بازدید رایگان به این دلیل است که با دیدن شرایط محیط و دکوراسیون در انتخاب و نحوه رنگ نرده پله فرفورژه با شما کمک کنیم.
   در بخش دوم ما معمولا کارهای شرکت های دیگر را رنگ آمیزی نمی‌کنیم مگر این که نرد پله شما کیفیت بالای داشته باشد. دلیل عدم رنگ نرده فرفورژِه دوبلکس سایر شرکت ها ، به هیچ وجه کم کاری یا عدم همکاری نیست، ما رنگ نرده راه پله را با استفاده از کوره رنگ نرده راه پله را انجام میدهیم، در این نوع رنگ آمیزی نرده پله هیچ گونه بتونه و ماستیک کاری روی نرده نباید باشد چرا که در کوره رنگ با توجه به گرمای بالا همه این مواد سوخته شده و کیفیت رنگ بسیار کاهش پیدا میکند.
   معمولا میتوان نرده راه پله دوبلکس را با هر ارتفاع و زاویه خم را از داخل ویلا خارج کرد و در کارخانه رنگ کرد. در برخی از موارد سنگ کاری کف پله به صورت مصنوعی در محل ساخته میشود که این نوع کف پوش خارج کردن نرده پله را با مشکل مواجه میکند. در این مورد رنگ آمیزی پتینه کاری به جای تک رنگ توصیه میشود چرا که پتینه کردن میتواند معایب نرده و رنگ را پو شش دهد.
   برای دریافت مشاوره و ارسال کارشناس به همراه قیمت تمام شده با شماره تلفن های 09124402540 یا 09123403540 مهندس صادقی تماس حاصل نمایید.

    
   پاسخ
 • سلام
  مهندس صادقی ما یک نرده پله دوبلکس فرفورژه داریم که عکس ان را برایتان در شملره ۰۹۱۲۴۴۰۳۵۴۰ ارسال کردم‌، امکان رنگ این نردپله با پتینت مسی طلا ید وود دتر ؟

   
  پاسخ
  • سلام
   جناب فارس سوالتان نا مفهوم است. اگر منظورتان این است که ما کار رنگ کاری نرده پله فرفورژه را انجام میدهیم یا خیر باید عرض کنم که اگر نرده پله فرفورژه را از مجموعه حفاظ سازه و یا هر کدام از زیر مجموعه ها خریده باشید تا 5 سال بدون هیچ گونه محدودیتی به عهده مجموعه حفاظ سازه است و هر گونه ایراد در رنگ و جوش و …. با توجه به سلیقه حال حاضر رفع یا حتی تعویض میشود.
   چنانچه نرده پله فرفورژه را از مجموعه دیگری خریداری کرده باشید ، بهتر است که به همان مجموعه محول کنید. چنانچه به هر دلیلی تمایل دارید که ما این کار را انجام دهیم ، ابتدا باید بازدید از نرده پله انجام شود تا شرایط رنگ کاری قبلی و دلیل نارضایتی شما مشخص شود تا بتوانیم نظر کارشناسی برایتان ارسال کنیم . سپس برآورد هزینه و اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت رضایت شما کار انجام میشود. بنا بر ارتفاع و کاری که نیاز است روی نرده انجام شود زمان هم اتمام پروژه هم اعلام میشود.
   امیدوارم که کار رنگ نرده پله دوبلکس شما به بهترین شکل ممکن انجام شود. ارادتمند مهندس کریمی مجموعه حفاظ سازه

    
   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست