تولید و نصب بیش از 350 هزار متر انواع حفاظ توسط کارخانه حفاظ سازه در سراسر ایران 09124403540

در فرهنگ ایرانی و صد البته فرهنگ جهانی بزرگترها همیشه مورد احترام هستند و به این احترام گذاشتن یقینا به دلیل صرفا بزرگ تر بودن ایشان نیست، بلکه بدلیل دارا بودن بسیاری از ویژگی های مثبتی است که در طی سالها زندگی خود اندوخته اند. برای نمونه تجربه بیشتر آرامش بیشتر و مدارای بیشتر با سایرین می باشد. در واقع کارخانه حفاظ سازه افتخار دارد تا با الگو قراردادن این ویژگی مثبت در فرهنگ ایرانی و فرهنگ جهانی با استفاده از سالها تجربه در زمینه تولید حفاظ روی دیوار و انواع حفاظ ساختمان بهترین قیمت و بهترین کیفیت برای تولید و نصب انواع حفاظ را عرضه می نماید.

ویژگی بارز محصولات کارخانه حفاظ سازه اینکه در تهران قرار دارد، اما قیمت تمام شده حفاظ روی دیوار در سراسر ایران ثابت بوده و شما تنها هزینه حمل و در صورت تمایل نصب از سوی ما خواهید پرداخت.

تولید و نصب بیش از 350000 متر حفاظ

تولید و نصب بیش از 350 هزار متر انواع حفاظ در سراسر ایران توسط کارخانه حفاظ سازه 09124403540
تولید و نصب بیش از 350 هزار متر حفاظ روی دیوار و انواع حفاظ در سراسر ایران توسط کارخانه حفاظ سازه 09124403540

کارخانه حفاظ سازه با 20 سال سابقه افتخار دارد که تاکنون بیش از 350 هزار متر یا همان 350 کیلومتر انواع حفاظ ساختمان را تولید و در سراسر ایران ارسال و نصب کرده است و همین تجربه بزرگ ضمانت موفقیت ماست که هم در بعد کیفیت و هم قیمت بهترین هستیم. به بیان دیگر برای یک دلال یا فروشنده بسیار کوچک فرقی ندارد که مشتری درباره کیفیت جسن اول چه نظری دارد، زیرا فردا روز و پس از مدتی که بدلیل ساخت جنس بی کیفیت سود بالایی کرد از بازار محو می شده و می رود سراغ شغل و محصول دیگر، اما یک تولیدکننده بزرگ برای اینکه بهترین بماند اهمیت حیاتی دارد تا کیفیت و قیمت رقابتی داشته باشد.

راهنمای خرید حفاظ روی دیوار

کارخانه حفاظ سازه باور دارد که یک مشتری خوب مشتری است که آگاهانه انتخاب نماید و از این رو نکات مهم و ریزی که در هنگام خرید حفاظ روی دیوار را باید به دقت بررسی بفرمایید را خدمت شما عرض می کند.

نخست اینکه متاسفانه در بازار حفاظ هم مانند هر بازار دیگری جدای از تولیدکنندگان معتبر، واسطه و دلال بسیار زیادی وجود دارد که باعث می شوند جنس بی کیفیت که به ظاهر قیمت ارزانی دارد را بسیار بالاتر از قیمت واقعی آن خریداری نمایید.

برای مثال مبنای فروش حفاظ روی دیوار بر پایه هر متر می باشد، به همین خاطر تولیدکننده گمنام و دلال تراکم و ضخامت میلگرد را بسیار کاهش داده و یک حفاظ غیر استاندارد تولید می کنند تا قیمت آن بسیار ارزان جلوه کند. همچنین یک تولیدکننده گمنام از جوش و رنگ معمولی استفاده می کند که نتیجه آن شکسته شدن قطعات حفاظ بصورت خود به خودی یا با کمترین فشار می باشد و همچنین نتیجه یک رنگ معمولی زنگ زده گی آن با اولین باران، باد و گرد و غبار و شرجی می باشد، اما رنگ الکترواستاتیک پودری که عمر و دوام بسیار بالایی دارد تفاوت قیمت زیادی با یک رنگ معمولی دارد.

حفاظ شاخ گوزنی، بهترین حفاظ روی دیوار

مدل های مختلفی از انواع حفاظ روی دیوار در بازار حفاظ ایران وجود دارند که کارخانه حفاظ سازه مفتخر است که کلیه مدل حفاظ های روی دیوار را طراحی، تولید و نصب می نماید اما به عنوان یک مشاوره و راهنمایی برای خرید بهترین حفاظ چنانچه مایل باشید با معرفی بهترین مدل حفاظ روی دیوار در خدمت شما هستیم.

سبک مشاوره و راهنمایی ما اُلویت دادن به بحث کیفیت است و سپس قیمت و در این راستا چنانچه از نظر بودجه مشکلی ندارید ما حفاظ مدل لیلیوم را پیشنهاد می کنیم که بسیار زیبا و همینطور بسیار ایمن و با کیفیت می باشد.

حفاظ لیلیوم - بهترین مدل حفاظ روی دیوار - راهنمای خرید نرده روی دیوار برای دور ویلاف باغ و ساختمان 09124403540
حفاظ لیلیوم – بهترین مدل حفاظ روی دیوار – راهنمای خرید نرده روی دیوار برای دور ویلاف باغ و ساختمان 09124403540

اما چنانچه مدل حفاظ ارزان مد نظر شماست ما مدل حفاظ شاخ گوزنی را پیشنهاد می کنیم که از نظر کیفیت و استاندارد ایمنی دقیقا همپای حفاظ روی دیوار مدل لیلیوم می باشد، اما از نظر ظاهری لوکس نیست و البته پرفروش ترین مدل حفاظ روی دیوار نیز می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی - نکات مهم درباره انتخاب حفاظ شاخ گوزنی به عنوان حفاظ روی دیوار و قیمت حفاظ شاخ گوزنی - راهنمای خرید حفاظ روی دیوار
حفاظ شاخ گوزنی – نکات مهم درباره انتخاب حفاظ شاخ گوزنی به عنوان حفاظ روی دیوار و قیمت حفاظ شاخ گوزنی – راهنمای خرید حفاظ روی دیوار
حفاظ شاخ گوزنی آبسرد

چنانچه هر پرسشی دارید مشاوران با تجربه ما با مشاوره رایگان پیش از خرید از سراسر ایران در خدمت شما هستند.

کارخانه 02156586757 همراه 09124403540

www.HefazSazeh.com

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست